..:: Menu ::..
..:: Wędkarz Roku ::..
..:: Galeria zdjęć ::..

Towarzyskie zawody spiningowe

"Memoriał Stanisława Zielińskiego"

Rzeka Warta - Kiszewo
10 listopada 2013

Zwycięzca zawodów - kol. Witold Jóźwiak
Trójka najlepszych wœród seniorów ... i nestorów


Towarzyskie zawody spiningowe dla seniorów

Rzeka Warta - Kiszewo
13 października 2013



Towarzyskie zawody spiningowe dla seniorów

Rzeka Warta - Puszczykowo
29 września 2013



Towarzyskie zawody spiningowe dla seniorów

Rzeka Warta - Rogalinek
8 września 2013


Rodzinny Piknik Wędkarski

Jezioro Lipno
27 lipca 2013



Towarzyskie, otwarte zawody spławikowe dla młodzieży

Jezioro Lipno
7 lipca 2013


Towarzyskie zawody spławikowe dla seniorów

Jezioro Strykowskie
30 czerwca 2013


Spławikowe zawody wędkarskie o tytuł "Mistrza Koła"

Jezioro Lipno
16 czerwca 2013

Mistrz Koła na rok 2013 - Robert Grędas

Towarzyskie, otwarte zawody spławikowe dla młodzieży

Jezioro Lipno
2 czerwca 2013



Towarzyskie zawody spiningowe dla seniorów

Rzeka Warta - Orzechowo
3 maja 2013

Czwórka najlepszych (nestorzy) Trójka najlepszych (seniorzy)

Towarzyskie zawody spławikowe dla seniorów

Jezioro Strykowskie - Januszewice
1 maja 2013

Trójka najlepszych (nestorzy) Trójka najlepszych (seniorzy)

Towarzyskie, otwarte zawody spławikowe dla młodzieży

Jezioro Lipno
26 sierpnia 2012


Towarzyskie, otwarte zawody spławikowe dla młodzieży

Jezioro Lipno
5 sierpnia 2012



Rodzinny Piknik Wędkarski

Jezioro Lipno
21 lipca 2012





Towarzyskie, otwarte zawody spławikowe dla młodzieży

Jezioro Lipno
8 lipca 2012


Towarzyskie zawody spławikowe dla seniorów

Jezioro Lipno
17 czerwca 2012

Trójka najlepszych (nestorzy) Trójka najlepszych (seniorzy)

Towarzyskie zawody spiningowe dla seniorów

Rzeka Warta - Obrzycko
3 maja 2012

Trójka najlepszych (nestorzy) Trójka najlepszych (seniorzy)

Towarzyskie zawody spławikowe dla seniorów

Jezioro Strykowskie - Januszewice
1 maja 2012

Trójka najlepszych (nestorzy) Trójka najlepszych (seniorzy)

Towarzyskie zawody spławikowe dla seniorów
o Puchar Burmistrza MiG Stęszew

Jezioro Lipno
7 sierpnia 2011

Zwycięzca zawodów - Krzysztof Kowalski Szóstka najlepszych z nagrodami

Towarzyskie, otwarte zawody spławikowe dla młodzieży

Jezioro Lipno
31 lipca 2011

Pierwsze miejsce -
Dominik Kołodziej
Uczestnicy zawodów

Towarzyskie, otwarte zawody spławikowe dla młodzieży

Jezioro Lipno
29 maja 2011

Pierwsze miejsce -
Kinga Grędas
Drugie miejsce -
Weronika Stankowska

Trzecie miejsce -
Magda Babarowska
Uczestnicy zawodów.

Spławikowe zawody wędkarskie o tytuł "Mistrza Koła"

21 i 22 maja 2011

Mistrz Koła na rok 2011 - Roman Sierański Szóstka najlepszych

Uczestnicy zawodów

Towarzyskie zawody spławikowe

Jezioro Strykowskie
3 maja 2011

Pierwszy z lewej: zwycięzca zawodów - Tomasz Spieczyński

Towarzyskie zawody spiningowe

Rzeka Warta - Obrzycko
1 maja 2011

Drugi z lewej:
Zwycięzca zawodów - Leszek Sobiesiak
Uczestnicy zawodów

Towarzyskie zawody spiningowe

"Memoriał Stanisława Zielińskiego"

Rzeka Warta - Obrzycko
11 listopada 2010



Towarzyskie zawody spiningowe

Rzeka Odra
17 października 2010



Towarzyskie zawody spiningowe

Rzeka Warta - Obrzycko
26 września 2010



Towarzyskie zawody spławikowe

Jezioro Karolewo Czarne
19 września 2010



Rodzinny Piknik Wędkarski

Jezioro Dębno-Błotne
10 lipca 2010


  I miejsce w zawodach
wędkarskich:
Agata i Marek Kaczmarkowie





Zawody spławikowe o Puchar Burmistrza MiG Kórnik

 
Drużyna naszego Koła w składzie:
Robert Grędas,
Zbigniew Kubiak,
Tomasz Spieczyński
zajęła II miejsce w zawodach spławikowych o Puchar Burmistrza MiG Kórnik, a kol. Zbigniew Kubiak I miejsce w klasyfikacji indywidualnej.

Mistrzostwa Koła 2010 - kategoria spławik

5 czerwca - Jezioro Lipno
6 czerwca - Jezioro Dębno-Błotne

Mistrz Koła 2010 - Adam Baranowski V-ce Mistrz Koła 2010 - Robert Grędas

6 najlepszych wędkarzy 2010  


Towarzyskie zawody spławikowe dla młodzieży

Jezioro Dębno-Błotne
30 maja 2010




Towarzyskie zawody spiningowe

Trzykolne Młyny - Rzeka Warta
18 października 2009



Towarzyskie zawody spiningowe

Młynkowo - Rzeka Odra
4 października 2009


Zwycięzca - Marian Henke, z największą rybą zawodów - kleń 1,35 kg

Towarzyskie zawody spiningowe

Orzechowo - Rzeka Warta
20 września 2009



Towarzyskie zawody spławikowe dla młodzieży

Jezioro Lipno
6 września 2009


Zwycięzca - Bartosz Grędas

Towarzyskie zawody spławikowe dla seniorów
o Puchar Burmistrza MiG Stęszew

Jezioro Dębno-Błotne
16 sierpnia 2009

Zwyciężczyni zawodów - Agata Kaczmarek Dziesiątka najlepszych


Towarzyskie zawody spławikowe dla młodzieży.

Jezioro Dębno-Błotne
9 sierpnia 2009



Towarzyskie zawody spławikowe dla młodzieży.

Łowisko Rostarzewo
26 lipca 2009

Największa ryba zawodów - karp 1380 g ...i jej pogromca Jarosław Koszyczarek

Uczestnicy zawodów Uczestnicy wraz z organizatorami


Towarzyskie zawody spławikowe dla seniorów.

Jezioro Lipno
12 lipca 2009



Wedkarski Piknik Rodzinny 2009

Jezioro Dębno-Błotne
4 lipca 2009











Towarzyskie zawody spławikowe dla młodzieży z okazji Święta Miasta Stęszewa.

Jezioro Lipno
20 czerwca 2009

Zwycięzca - Bartosz Grędas  








Zawody spławikowe o tytuł "Mistrza Koła"

6 i 7 czerwca 2009


Mistrz Koła - Robert Grędas

Towarzyskie zawody spiningowe

Rzeka Warta - Trzykolne Młyny
17 maja 2009

Drugi z lewej:
zwycięzca - Andrzej Skrzypkowiak
 

Towarzyskie Zawody Spiningowe

Rzeka Warta - Kiszewo
3 maja 2009



Towarzyskie zawody spławikowe

Jezioro Strykowskie
01 maja 2009



Towarzyskie Zawody Podlodowe

Jezioro Dębno-Błotne
11 stycznia 2009


I miejsce - Agata Kaczmarek
II miejsce - Tomasz Spieczyński
III miejsce - Stanisław Szlufik

Towarzyskie zawody spiningowe

Ciechanów - Rzeka Odra
11 listopada 2008

Szóstka najlepszych.
Trzeci z lewej:
zwycięzca - Jan Majewicz
Uczestnicy zawodów

Towarzyskie zawody spiningowe

Kiszewo - rzeka Warta
19 października 2008

Drugi z prawej:
zwycięzca zawodów - Roman Sierański

Towarzyskie zawody spiningowe

Bojadła - Rzeka Odra
28 września 2008

Trzeci z lewej:
Zwycięzca zawodów - Witold Jóźwiak
Uczestnicy zawodów

Towarzyskie zawody spiningowe

Trzykolne Młyny - Rzeka Warta
7 września 2008

Drugi z prawej:
zwycięzca zawodów - Jan Majewicz

Towarzyskie zawody spławikowe
o Puchar Burmistrza MiG Stęszew

Jezioro Dębno-Błotne
14 września 2008

Zwycięzca: Zbigniew Mianowski

Towarzyskie zawody spławikowe

Jezioro Dębno-Błotne
24 sierpnia 2008

Stoją od lewej:
Tomasz Brodowski (II miejsce), Witold Jóźwiak (IV miejsce), Henryk Majorczyk (V miejsce), Adam Baranowski (VI miejsce), Radosław Stankowski (I miejsce), Robert Grędas (III miejsce)

Zawody wędkarskie dla młodzieży

Łowisko komercyjne Łódź k. Stęszewa
17 sierpnia 2008


Piknik rodzinny 2008

Jezioro Dębno-Błotne
12 lipca 2008

Zwycięzcy zawodów wędkarskich

  Zawody dla najmłodszych



Zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Koła

Jezioro Dębno-Błotne
22 czerwca 2008

Zwycięzcy zawodów

Zawody wędkarskie dla młodzieży

Jezioro Lipno
1 czerwca 2008

Natalia Stankowska
I miejsce - 1380 g. ryb
(członkowie PZW)
Zuzanna Borkowska
I miejsce - 800 g. ryb
(niezrzeszeni)


Towarzyskie Zawody Spiningowe

Nowe Miasto n. Wartą
11 maja 2008



Sprzątanie brzegów naszych jezior

5 kwietnia 2008





Grand Prix Okręgu Poznań
II liga spławikowa

Puchar Koła Energetyk - Zalew Średzki

Puchar Koła Lubonianka - Jez. Trzaskowo

Puchar Koła Stęszew - Jez. Dębno-Błotne

Towarzyskie zawody spiningowe
"Memoriał Stanisława Zielińskiego"

Rzeka Odra, Ciechanów
5 listopada 2006

Zwycięzca - Tomasz Spieczyński Pierwsza trójka:
Tomasz Spieczyński - I
Witold Jóźwiak - II
Zbigniew Muth - III

Uczestnicy zawodów

Towarzyskie zawody spiningowe

Rzeka Warta - Stary Zatom
15 października 2006

Po trudach wędkowania - wspólny posiłek. Nasz połów
Uczestnicy zawodów... ...i dziesiątka najlepszych.
Wracamy do domu.... ...w bardzo dobrych humorach.

Towarzyskie zawody spławikowe o Puchar Burmistrza Włodzimierza Pińczaka.

Jezioro Dębno-Błotne
17 września 2006

Zwycięzca zawodów - Paweł Frąckowiak Posiłek po zawodach
Zwycięzcy wybierają nagrody Szóstka najlepszych wraz z nagrodami
Uczestnicy zawodów wraz z Burmistrzem i przedstawicielem Zarządu Okręgu Franciszkiem Grupińskim (drugi z lewej) wraz z małżonką ... oraz goście, m.in. dyrektor ZGKiM Zbigniew Grześkowiak (pierwszy z prawej)

Towarzyskie zawody spławikowe dla młodzieży

Jezioro Lipno
5 sierpnia 2006

Opiekunowie-trenerzy zawodników w oczekiwaniu... na wyniki Wspólny posiłek po zakończeniu zawodów
Zwycięzcy zawodów
(1-szy z prawej - Błażej Przybylski
I miejsce - 5280g złowionych ryb)
Zwycięzcy wraz z organizatorami

Wędkarski Piknik Rodzinny 2006

Jezioro Dębno-Błotne - 8 lipca 2006

Uczestnicy imprezy wraz z Burmistrzem MiG Stęszew p. Włodzimierzem Pińczakiem oraz Przewodniczącym Rady Gminy p. Mirosławem Potrawiakiem.


ARCHIWUM


..:: Kontakt ::..
Sekretariat Koła:
62-060 Stęszew
ul. Janusza Korczaka 7
..:: Linki ::..
..:: Info ::..
Jeśli masz jakieś pytania, sugestie itp. dotyczące strony, napisz do
autora strony